Вайлдер обирає між Руїсом та Джошуа

Вайлдер обирає між Руїсом та Джошуа

Менеджер американського боксера запевняє, що екс-чемпіон світу ще не вирішив, з ким битися.

Деонтей Вайлдер готовий відмовитись від права стати обов’язковим претендентом на пояс WBC. Нагадаємо, організація санкціонувала поєдинок колишнього чемпіона світу із ще одним екс-володарем титулів у дивізіоні Енді Руїсом.

Однак, за словами менеджера боксера Шеллі Фінкеля, його клієнт ще не вирішив, із ким проведе наступний бій. Поєдинку двох американців може стати на заваді ще один екс-чемпіон, але вже британський — Ентоні Джошуа.

«Деонтей готовий побитися з Ентоні Джошуа в наступному бою. Ми зустрілися б з ним у Великобританії або на Близькому Сході. Ми готові побитися з ним наступним.

У нас є елімінатор WBC, і ми зробимо це, але ми хочемо битися з Ентоні Джошуа. Едді Хірн зв’язався з нами в серпні, але тоді ми мали бій з Робертом Хеленіусом. Тоді ми відповіли, що не будемо ні з ким розмовляти, доки не проведемо цей поєдинок. Едді знав це, але все ж таки оголосив, що зв’язався з нами. Тепер ми готові говорити, щоб укласти угоду для бою з Джошуа.

Деонтей хоче наступним битися з Ентоні. З 2017 року ми намагаємось організувати цей поєдинок. Давайте укладемо угоду і влаштуємо бій. Фанати хочуть побачити його, то чому б і ні?» — наводить слова Фінкеля Ring News 24.

Добавить комментарий