РФ має достатньо запасу, щоб вести війну – МОУ

РФ має достатньо запасу, щоб вести війну – МОУ

Росія не може вести бойові дії так само інтенсивно, як раніше, але її не варто недооцінювати, вважає Ганна Маляр.

Росія більше не може вести бойові дії з такою інтенсивністю, як раніше. Але країна-агресор має достатньо запасу, щоб продовжувати війну. Про це заявила заступник міністра оборони Ганна Маляр в ефірі загальнонаціонального телемарафону новин у вівторок, 3 січня.

«Нам у жодному разі не можна розслаблятися. І ви самі бачите, які важкі бої йдуть на Донецькому напрямку», – зазначила вона.

Чиновниця також відповіла на запитання, чи справді окупанти вичерпали свої можливості у наступальних операціях навколо Бахмута. Зокрема, за її словами, «складно зробити однозначний прогноз, тому що ворог на сьогоднішній день підключає, крім регулярних військ, і приватні армії».

«Є інформація, що там зараз не тільки Вагнера перебуває, але й інші підрозділи, припустімо, Патріот, здається. Є там і третій підрозділ нерегулярних військ. Тобто ви повинні розуміти, що росіяни мають величезний людський ресурс, який вони можуть використати, і вони намагаються його залучати як на регулярній основі, так і в приватних арміях», – підсумувала Маляр.

Добавить комментарий