Експерт розкрив деталі військової стратегії РФ

Експерт розкрив деталі військової стратегії РФ

Кремль намагається перевести РФ на військові рейки та наростити армію, щоб переламати хід війни.

Росія має реалізувати кілька основних завдань, щоб переламати перебіг війни на свою користь. Про це заявив координатор групи Інформаційний спротив, військовий аналітик Костянтин Машовець, в інтерв’ю РБК-Україна, яке було публіковано 23 січня.

За словами експерта, перше завдання Кремля — створити відповідний інструмент для проведення стратегічної операції, тобто масовану армію.

«Маю на увазі не лише кількість особового складу, а й кількість основних типів озброєння та техніки. Адже це військо потрібно оснастити та озброїти», — зазначив він.

Машовець вважає, що РФ потрібно розгорнути велике угруповання — понад 300 тисяч осіб, і влада країни може спробувати це зробити, наприклад, оголосивши офіційну мобілізацію.

«Друге — зараз вони переведуть країну на військові рейки. Це стосується майже всіх сфер — економіки, військово-промислового комплексу, так званої вертикалі влади, пропагандистської сфери, соціальної, політичної. Тобто їм потрібно привести країну в де-факто воєнний стан, щоб вичавити максимум ефективності», — наголосив він.

Третє завдання — вплинути на інфраструктуру, органи військового та політичного управління України шляхом завдання ракетних ударів.

«Саме по енергетичній та транспортній інфраструктурі, тому що це, по суті, кровоносна та нервова система нашої країни», — зазначив експерт.

Крім того, РФ намагатиметься ускладнити міжнародну підтримку України.

«Це складові стратегії, яку росіяни зараз залучають у війні. Останні кадрові перестановки у командуванні російської армії це підтверджують. Тобто вони реалізують відповідний стратегічний план, який складається приблизно з таких складових», — заявив Машовець.

Добавить комментарий