На ЗАЕС спрямували атомників із Росії — Енергоатом

На ЗАЕС спрямували атомників із Росії - Енергоатом

Серед заїжджих гастролерів — інженери з управління реакторами, начальники змін, електрослюсарі та інші представники атомних спеціальностей.

З російської Калінінської АЕС на тимчасово окуповану Запорізьку атомну електростанцію відправлено персонал. Про це повідомляє Енергоатом.

«Атомники з РФ, вважають окупанти, зможуть працювати на захопленій українській станції. Серед «заїжджих гастролерів» — інженери з управління реакторами, начальники змін, електрослюсарі та інші представники «атомних спеціальностей», — йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що окупанти обіцяють російським атомникам підготовку на повномасштабному тренажері, але українські інструктори, які мають навчати на ньому працювати, відмовилися від роботи на ворога, і загарбники заблокували їм доступ до робочих місць.

«Так чи інакше, підвищувати кваліфікацію російським «заробітчанам» тепер неможливо. Однак вони вихваляються, що їм запропонували контракти на півроку і ще пропонують перевезти в Енергодар сім’ї», — повідомляють в Енергоатомі.

Тим часом зрадникам, які підписали контракт з фейковим «АТ Експлуатуюча організація Запорізької АЕС», значно знизили зарплату, а також анонсували скасування трудового стажу та зароблених «за України» відпусток.

Енергоатом закликає атомників не підписувати жодних контрактів із РФ, щоб не стати прямими посібниками агресора і не зруйнувати власне майбутнє.

Добавить комментарий