Ірландія продовжила тимчасовий захист українцям на рік

Ірландія продовжила тимчасовий захист українцям на рік

Ірландія ніколи не зіштовхувалася з таким напливом біженців, але справляється із прийомом українців, повідомив міністр юстиції країни.

В Ірландії продовжено дію тимчасового захисту для українців ще на 12 місяців — до березня 2024 року. Про це заявив міністр юстиції Саймон Харріс, повідомляє Travel РБК-Україна з посиланням на schegenvisainfo.com.

«Це додасть впевненості людям, які шукали тут притулку та безпеку від війни в Україні, що вони матимуть постійний доступ до необхідної підтримки. Це також дає впевненість різним організаціям, які беруть участь у наданні цієї підтримки, щодо майбутніх вимог та очікувань», — повідомив міністр.

Він додав, що Ірландія ніколи не зіштовхувалася з таким напливом біженців, але справляється із прийомом українців. Крім того, важливо, що багато українців роблять внесок в економіку країни, оскільки намагаються використати можливість працювати.

«Я також хотів би відзначити внесок тих, хто прибуває, особливо в нашу економіку, оскільки багато хто користується можливістю працювати. Я сподіваюся, що сьогоднішнє оголошення також вселяє впевненість у роботодавців, багато з яких користуються навичками та працею людей, які приїхали сюди з України», — сказав Харріс.

Загалом притулок в Ірландії отримали 75 тисяч українських громадян, третина працездатних біженців працює.

Добавить комментарий