Король Норвегії потрапив до лікарні

0
Король Норвегії потрапив до лікарні

У монарха була діагностована інфекція, яку необхідно лікувати, і тому він залишиться у лікарні на кілька днів.

Норвезького короля Харальда V було госпіталізовано у зв’язку з інфекцією. Про це йдеться у понеділок у прес-релізі королівського двору.

«Його Величність знаходиться на лікарняному та поміщений до Національної клініки. У короля була діагностована інфекція, яку необхідно лікувати, і тому він залишиться у лікарні на кілька днів. Стан стабільний», — йдеться у повідомленні.

Ймовірно, король візьме участь у святкуванні Дня визволення Норвегії від німецької окупації та Національного дня ветеранів, які відзначаються 8 травня.

Однак вже відомо, що через хворобу на урочистій церемонії, яка проводиться традиційно у середньовічній фортеці Акерсхус в Осло, його не буде.

У цьому заході візьме участь нащадковий принц Хокон.

Додамо, королю 86 років. Перед цим він потрапив до медзакладу у серпні 2022 року. Також через інфекцію.

Нагадаємо, минулого року старша донька короля Норвегії Харальда V та королеви Соні — 50-річна принцеса Марта-Луїза — оголосила про заручини з 47-річним афроамериканцем Дуреком Верреттом — шаманом у шостому поколінні.

Добавить комментарий