Хочу заслужити право битися проти Бетербієва і Бівола — Гвоздик

0
Хочу заслужити право битися проти Бетербієва і Бівола - Гвоздик

Екс-чемпіон світу розповів, чому вирішив повернутися до професійного боксу та плани на майбутнє.

Колишній чемпіон світу в напівважкій вазі Олександр Гвоздик хоче знову отримати шанс здобути пояс. За словами українського боксера — це основна мета його повернення до професійного боксу. Також Гвоздик розповів, що раптово зважився на поновлення своєї кар’єри.

«У 2019 році був гарний час, щоб спробувати себе в чомусь ще, крім боксу. Я спробував розпочати власний бізнес в Україні. Але брак досвіду і вторгнення Росії поставили великий хрест на моїх планах. Не розуміючи, що робити далі, я раптово отримав запрошення від Канело стати одним із його спаринг-партнерів перед боєм із Біволом.

Я провів із ним увесь тренувальний табір і був задоволений тим, що показав. Ідея щодо повернення з’явилася автоматично. Я все ще можу багато чого досягти в боксі. Я маю намір стати дворазовим чемпіоном світу. Я хочу заслужити право битися проти найкращих бійців напівважкого дивізіону — Артура Бетербієва і Дмитра Бівола», — наводить слова Гвоздика Bad Left Hook.

Нагадаємо, що 6 травня Гвоздик поб’ється з Річардом Болотніксом в андеркарді бою Сауль Альварес — Джон Райдер.

Добавить комментарий