У Британії пояснили рішення Путіна щодо Азовсталі

У Британії пояснили рішення Путіна щодо Азовсталі

Напередодні російський президент наказав заблокувати завод з українськими захисниками, відмовившись від його штурму.

Президент Росії Володимир Путін наказав не штурмувати, а заблокувати завод Азовсталь із захисниками Маріуполя, щоб перекинути частину російських військ із міста на інший напрямок. Про це йдеться у повідомленні британської розвідки у п’ятницю, 22 квітня.

«Рішення Путіна заблокувати Азовсталь, ймовірно, вказує на прагнення стримувати український опір у Маріуполі і звільнити російські сили для залучення в іншому місці на сході України. Повноцінний штурм заводу російськими військами очікувано призвів би до великих втрат серед росіян, — вважають британські аналітики.

Там зазначають, що на східному фронті продовжуються бої з обстрілами, війська РФ намагаються просуватися в районі Червоного Лиману, Бугаївки, Барвінкового, Лимана та Попасної.

«Незважаючи на те, що росіяни змінили пріоритет, вони все ще страждають від наслідків втрат, понесених на перших етапах конфлікту. Намагаючись налагодити становище своїх виснажених військ, вони почали перекидати проблемну техніку в Росію для ремонту», — вважають у розвідці.

Добавить комментарий