США запустять супутники для стеження за гіперзвуковою зброєю

США запустять супутники для стеження за гіперзвуковою зброєю

У створенні американської системи захисту від гіперзвукової зброї нині беруть участь три приватні компанії.

Американські військові планують вивести на орбіту два прототипи супутників, призначених для стеження за гіперзвуковими та балістичними ракетами. Про це сказав директор Агентства з ПРО Міністерства оборони США віце-адмірал ВМС Джон Хілл, повідомляє ТАСС у четвер, 12 травня.

«Ми збираємося в березні 2023 року запустити в космос два взаємодіючі прототипи супутників», — сказав він на слуханнях у комітеті у справах збройних сил Палати представників Конгресу США.

За словами Хілла, зазначені два апарати будуть виведені на орбіту таким чином, щоб за їхньою допомогою можна було «вести спостереження за випробуваннями» у сфері оперативної відповідальності Індо-Тихоокеанського командування Збройних Сил США.

«Ми збиратимемо ці дані, щоб довести вірність концепції», — заявив віце-адмірал і додав, що в перспективі можливе створення цілого супутникового угруповання для зазначених цілей.

Директор Агентства з ПРО зазначив, що у створенні американської системи захисту від гіперзвукової зброї зараз беруть участь три приватні компанії, які «суперничають між собою».

Хілл уточнив, що «пізніше цього року» залежно від пропозицій даних фірм Пентагон обере одну чи дві з них. З ними відомство вестиме подальшу роботу.

About Post Author

Добавить комментарий