З Рієкою зіграють 11 нових гравців — Петраков

З Рієкою зіграють 11 нових гравців - Петраков

Головний тренер збірної України з футболу прокоментував товариський матч із Емполі.

Футболістам збірної України було дуже важко у поєдинку проти Емполі, і наприкінці матчу багато ледве пересували ноги. Про це на післяматчевій прес-конференції розповів головний тренер команди Олександр Петраков.

За словами фахівця, проблема в тому, що команда зіграла мало товариських спарингів і гравцям не вистачає тонусу. Також Петраков повідомив, що сьогодні, 18 травня, у товариському матчі з Рієкою на поле вийде абсолютно новий склад.

«Емполі нам допоміг, відгукнувся, оскільки не вдалося зіграти з Удінезе. Не було такого, що я вибирав суперника. Щиро дякую італійцям за прийом, клубу, президенту, головному тренеру, гравцям.

Було тяжко, коли зібралися. Я дякую хлопцям за те, що вони мене слухають і виконують усе, що я їм говорю. Їм дуже тяжко. Сьогодні на кромці поля я разом із ними практично грав, намагався, щоб вони фізично підтягнулися.

Я гнав їх уперед, багато хто ледве переставляв ноги. Але я дякую їм за те, що дотягли до завершення, вони молодці. Нам потрібні контрольні матчі. Проблема в тому, що ми зовсім не грали спаринги.

Вранці ми вилітаємо до Хорватії, прибуваємо на місце, обідаємо. Завтра на поле вийдуть 11 нових гравців», — повідомив Петраков.

Він також розповів про ситуацію з футболістами, які прибули до національної команди для підготовки до відбіркових матчів.

«Яремчук провів останній матч 13 травня, одразу вилетів до збірної, не просив вихідних. Ми з Романом працюємо, він залишається на 15-20 хвилин після тренувань, щоб працювати над реалізацією. З ним усе гаразд, сьогодні у нього були моменти. Дай Бог, у Глазго він заб’є стільки, скільки потрібно.

Щодо Пихальонка, то не треба його перехвалювати. Це товариська гра з Емполі. Хлопець молодий, хай грає, я радий за нього.

Ви бачите, що хлопці мають дуже великі навантаження. Травми отримали Попов, Булеца, Гуцуляк… Я розмовляв із президентом УАФ, сказав йому, що хочу провести п’ять спарингів. Також попросив із собою взяти 27 гравців у Глазго та на наступні матчі», — заявив Петраков.

About Post Author

Добавить комментарий