Ксенія Мішина висловилася про українців, які критикують Зеленського

Ксенія Мішина висловилася про українців, які критикують Зеленського

Зірка запропонувала на законодавчому рівні заборонити погано висловлюватись про главу держави.

Українська актриса Ксенія Мішина розкритикувала високопосадовців, які негативно висловлюються на адресу президента України Володимира Зеленського. Відповідний пост вона оприлюднила в Instagram 3 листопада.

Зірка зізналася, що з початку війни її оточували люди, які запевняли, що в Україні нічого хорошого не буде, втім, вона зазначила, що завжди намагалася уникати «невіруючих» людей.

«Іноді я опиняюся у досить серйозних компаніях, де від досить високопоставлених людей я чую ниття, негатив та критику нашої влади. І тоді я думаю: ви тупий? Чи просто з іншого світу?», — написала вона.

Тим самим зірка серіалу Кріпосна запропонувала на законодавчому рівні під час війни заборонити поширювати негативні чутки про главу нашої країни.

«Я б ввела до законодавства країни статтю на час війни про те, щоб жоден громадянин України не наважувався поширювати негативні чутки про свого президента, особливо в той момент, коли Володимир Олександрович потихеньку переорганізує світ, а ти сидиш у кафе та жуєш рапани! А взагалі, чим швидше ви будете налаштовані позитивно і вливатимете цю енергію в нашу країну і людей біля керма, тим швидше спокійніше спатимете всю ніч і прокидатиметеся кожного понеділка від яскравого сонечка, а не іранського ла**на!», — підсумувала Ксенія Мішина.

About Post Author

Добавить комментарий