Президент ФІФА пропонує припинити війну в Україні на час ЧС-2022

Президент ФІФА пропонує припинити війну в Україні на час ЧС-2022

Джанні Інфантіно хоче використати Мундіаль для тимчасової зупинки вогню між Україною та Росією.

Президент ФІФА виступає за припинення бойових дій в Україні під час проведення ЧС-2022 у Катарі. Як повідомляє Reuters, про це Джанні Інфантіно заявив під час обіду з представниками Великої двадцятки (G20).

«Я пропоную всім подумати про припинення вогню між Україною та Росією на один місяць під час чемпіонату світу. Або хоча б реалізувати гуманітарні коридори, які можуть дати відновлення діалогу як перший крок до миру.

Ви – світові лідери, ви маєте можливість впливати на плин історії. Футбол і чемпіонат світу пропонують вам унікальну платформу для єднання та миру на всій планеті», – заявив Інфантіно.

Зазначимо, що українська сторона відмовляється від будь-якого замороження конфлікту, оскільки це дозволить кремлівським військам додатково закріпитися на окупованих територіях.

При цьому сам Інфантіно давно дружить із керівником Кремля Путіним. Президент ФІФА неодноразово відвідував Москву й отримував із рук диктора нагороди.

Очолювана італійцем організація однією з останніх ввела санкції проти російських спортсменів і зробила це лише під великим тиском вболівальників у всьому світі.

About Post Author

Добавить комментарий