Бускетс завершив кар’єру у збірній Іспанії

Бускетс завершив кар'єру у збірній Іспанії

Легендарний півзахисник вирішив зосередитися на виступах за каталонську Барселону.

Серхіо Бускетс вирішив завершити кар’єру у національній команді. Про це він оголосив у соціальних мережах. Легендарний півзахисник, на рахунку якого 143 гри за збірну Іспанії, подякував всім, хто допомагав йому реалізувати себе у команді.

«Привіт усім! Хотів би оголосити, що майже через 15 років та 143 матчі настав час попрощатися зі збірною.

Маю намір подякувати всім, хто супроводжував мене на цьому довгому шляху. Починаючи з Вісенте дель Боске, який дозволив мені дебютувати, і закінчуючи Луїсом Енріке, завдяки якому я отримував задоволення до останньої секунди. Також маю намір подякувати за довіру Хулену Лопетеґі, Фернандо Йєрро і Роберту Морено, а також всім тренерам, які працювали у їхніх штабах.

І, звіно, маю намір подякувати всім партнерам по команді, поряд з якими я змагався за те, аби вивести нашу збірну на почесне місце. Іноді успіхів було більше, часом – менше, але ми завжди віддавалися повністю і грали шанобливо.

Ніколи не забуду ні про жодну людину, яка була не на першому плані, але однаково відігравала дуже важливу роль. Це фізіотерапевти, лікарі, майстри з ремонту обладнання, представники команди, дієтологи, персонал, журналісти, охорона, люди, які нас супроводжували та ін. Також я хочу подякувати всім людям і співробітникам, з якими я зустрівся на цьому шляху. Саме ви зробили його таким особливим.

Дякую всім уболівальникам за щоденну підтримку, особливо – у моменти, коли все йшло не так, як ми очікували. У такі моменти ми потребували вас щонайсильніше, єдність була найважливішою. Вдячний усім вам!

І, звісно, найбільш важливе – це моя сім’я. Дякую, що постійно підтримували мене і приймали всі мої рішення, ділили цей шлях зі мною, коли мене багато днів не було поряд. Ви завжди змушували мене почуватися так, щоб я показував свій якнайкращий футбол.

Для мене було честю представляти свою країну і виводити її на найвищий рівень, бути чемпіоном світу і Європи, бути капітаном і зіграти так багато матчів, з більшим чи меншим успіхом, але завжди викладаючись наповну і вкладаючи всі свої сили, щоб усе вийшло якомога краще і щоб всі відчули, які вони важливі, – допомагаючи всім і прагнучи однієї мети, – з унікальним, незабутнім та історичним досвідом», – написав Бускетс.

Нагадаємо, що Серхіо Бускетс виступає за каталонську Барселону. Півзахисник дебютував за національну команду у 2009 році і виграв разом з нею чемпіонат світу 2010 року, а також Євро-2012, фінал якого пройшов у Києві.

Добавить комментарий