УАФ можуть виключити з ФІФА та УЄФА

УАФ можуть виключити з ФІФА та УЄФА

Українська організація потрапила у гучний скандал, який може поставити хрест на нашому футболі.

Українська асоціація футболу може бути виключена зі складу міжнародних організацій ФІФА та УЄФА.

Міжнародні організації направили листа в УАФ, а також її членам Олегу Протасову, Олексію Михайличенку, Анатолію Дем’яненку, в якому заявили про неприпустимість проведення віртуальних виборів в УАФ.

За заявою ФІФА та УЄФА, неприпустимо, щоб у процес роботи асоціації втручалася третя сторона. Якщо ж будуть проведені вибори, то УАФ буде виключено із міжнародних організацій.

«Шановні перші віце-президенти! Ми посилаємося на ваш лист від 8 грудня 2022 року та подальші події, які нібито відбулися відтоді стосовно Української асоціації футболу (УАФ). Ми із серйозним занепокоєнням повідомимо, що члени Виконкому УАФ нібито були змушені підписати вимоги щодо проведення позачергового засідання Виконкому УАФ.

У цьому контексті нагадуємо про зобов’язання УАФ згідно зі ст. 14 абз. 1 п. і) та ст. 19 Статуту ФІФА та ст. 7°, пар. 2 Статуту УЄФА, керувати справами організації незалежно та без надмірного впливу третіх сторін. Будь-яке порушення цього зобов’язання може призвести до припинення членства УАФ у ФІФА та УЄФА відповідно до ст. 16 та ст. 9 Статуту ФІФА.

Надалі ми щиро сподіваємося, що ситуацію вдасться вирішити мирним шляхом та просимо вас про це. Тримайте нас у курсі будь-яких подій у цьому питанні, щоб ми могли оцінити необхідність подальших кроків.

Тим часом ми залишаємося у вашому повному розпорядженні, якщо у вас є якісь питання щодо цього. Щиро ваші, Генеральний секретар ФІФА Фатма Самура та Генеральний секретар УЄФА Теодор Теодорідіс», — йдеться у листі.

Добавить комментарий