Ф’юрі: Усику, приїжджай і зробимо це. Давай, великий невдахо

Ф'юрі: Усику, приїжджай і зробимо це. Давай, великий невдахо

Британський боксер з нетерпінням чекає на поєдинок з українцем за звання абсолютного чемпіона світу.

Тайсон Ф’юрі дуже хоче якнайшвидше провести бій за звання абсолютного чемпіона світу у надважкій вазі. Британський боксер навіть назвав можливий поєдинок проти українця Олександра Усика «боєм віку».

Водночас власник пояса WBC вкотре заявив, що у світі немає бійця, здатного зрівнятися з ним.

«Зараз усі питання вирішують промоутери. Я не втручаюся. 2023 рік — це новий рік, у якому я не стою на шляху цих угод, бо хотів організувати цей бій ще вчора, а вони хочуть його провести за 6 місяців. Що є, то є.

Подивимося, що буде далі. Час йде. Подивимося. Сподіватимемося, що ми скоро отримаємо бій століття.

Я просто хочу, щоб відбувся бій століття. Це бій століття. У нас вперше буде абсолютний чемпіон із чотирма поясами. Ми обидва непереможні, і я з нетерпінням чекаю на випробування. Всі кажуть, що він буде моїм найскладнішим суперником, найскладнішим випробуванням, і це бій століття. За всі регалії, якщо це щось означає.

Але все одно я чекаю з нетерпінням на бій століття. Я хочу випробування. Я мандрував світом і 14 років шукав випробування, шукав людину, яка може зрівнятися зі мною. Я не можу знайти таку людину. Усику, якщо ти справжній чоловік, то приїжджай і зробимо це. Давай, великий невдахо.

Я за стадіон, і я говорю — Вемблі. Але якщо є пропозиція із Саудівської Аравії, то покажіть мені гроші», — сказав Ф’юрі в інтерв’ю iD Boxing.

Нагадаємо, раніше промоутер Тайсона Ф’юрі Боб Арум розповів про суттєву проблему в організації поєдинку з Олександром Усиком.

Добавить комментарий