Шпигуни РФ намагаються перешкодити постачанню зброї — ГУР

Шпигуни РФ намагаються перешкодити постачанню зброї - ГУР

Одна з головних цілей Росії — вплинути на окремих авторитетних людей у країнах Європи та громадську думку.

Російська шпигунська мережа в країнах Європи працює над тим, щоб перешкодити постачанню західної зброї для потреб української армії. Про це сказав представник воєнної розвідки Андрій Черняк в інтерв’ю грецькому виданню Iefimerida, повідомляє ГУР у вівторок, 14 лютого.

За його словами, одна з головних цілей Росії — вплинути на окремих авторитетних людей у країнах Європи та громадську думку.

«Тому росіяни багато вкладають у роботу зі ЗМІ. Це і їхні відкриті пропагандистські рупори, такі як Russia Today, так і інші більш приховані способи впливу. Існують випадки, коли журналісти іноземних ЗМІ, завербовані росіянами, йдуть на роботу з єдиним завданням, — це поговорити зі своїми колегами, щоб вплинути на їхню думку на користь Росії», — сказав він.

Він зазначив, що останнім часом російська шпигунська мережа зосередилася на нейтралізації шляхів постачання західної зброї, яку Україні надають союзники.

«Росію цікавить вся Європа як «зона впливу». Якщо вона підкорить Україну, то не зупиниться на цьому. Вона піде далі. І ми знаємо, що Путін мав такі плани перед вторгненням в Україну. Можливо, вони не змінилися і зараз», — додав Черняк.

Раніше в ГУР заявили, що глава російського режиму Володимир Путін не досяг жодних стратегічних завдань і цілей, які оголошував на початку повномасштабної війни проти України.

Добавить комментарий