Декілька помилок дилетантів при ремонті або чому дизайн проект рятує від конфузів

Декілька помилок дилетантов при ремонті або чому дизайн проект рятує від конфузів

Як часто приходячи на новосілля в гості, ви звертали увагу на маленькі недоліки, які кидаються в очі. І як ремонт квартири хороший і дорогий, але наявність недоліків залишає подвійне враження.

Помилки з плінтусами та стельовими карнизами в інтер’єрі

Меблі не присунуті в щільну до стіни, збоку видно щілину між стіною та шафою. Все до банального просто, спочатку монтували плінтус і лише потім завозили меблі. Плінтус відривати шкода, ще штукатурку зіпсуємо, так і варто ці меблі без третьої точки опори (стіна, до якої корпусні меблі повинні прилягати впритул). А якщо ще згадати, скільки було сплачено за кожен метр цього плінтуса, стає трошки сумно.

Якби у вас дизайн проект, такого не сталося б.

  • По-перше, на візуалізаціях є чітке розміщення меблів з дотриманнями всіх розмірів.
  • По-друге, грамотний дизайнер і виконроб, попередьте б вас про те, що монтаж плінтусів доцільніше проводити після збирання меблів.

Подібна ситуація і зі стельовими карнизами, шафа купе в стелю, карниз доведеться демонтувати. Чи зможете ви зробити це акуратно, залежить від того, як він монтувався спочатку.

Вузькі плінтуси та бордюри — смуток дизайнера. Вони здатні здешевити будь-який інтер’єр. Багато хто досі вважає, що плінтус потрібний для того, щоб сховати стик підлогового покриття зі стіною, але це давно не так. Це найважливіший штрих у завершеності інтер’єру. Все що менше 8 см по висоті обходимо повз. І не забувайте про малюнок (профіль) плінтуса та карниза, він повинен відповідати загальній стилістиці квартири.

Помилки у підборі дверей та корпусних меблів

Ви неодноразово стикалися з інтер’єрами, в яких стиль і тон дверей йде в різнобій з корпусними меблями в квартирі або з кухонним гарнітуром — найчастіше так відбувається, коли на стадії ремонту про меблі ніхто і не замислювався. А потім, вибираючи кухню, з’ясувалося, що англійська класика програла хай-теку. Ось так і межують потім дві різні епохи поряд одна з одною, перетворюючи інтер’єр на збірну солянку.

Помилки у підборі дверей та корпусних меблів

Якби дизайн-проект складав дизайнер, він би на етапі креслень та візуалізацій зміг показати підсумок, який би допоміг виключити подібні нестикування. Меблі підбираються в єдиному стилі з міжкімнатними дверима.

Помилка вибору плінтуса та дверних налиничників

Багато хто взагалі не в курсі, що якби плінтус і лиштва поєднувалися за тоном – інтер’єр виглядав би гармонійніше. Стик плінтуса та лиштви з різних фактур або відтінків деревини виглядає сумно. Втрачається загальний архітектурний мотив, який має поєднувати все в єдине ціле.

Це байдуже, що рама для картини. Чим дорожча рамка, тим вищий інтерес до полотна.

Добавить комментарий