Наступ РФ не має стратегічного характеру — ГУР

Наступ РФ не має стратегічного характеру - ГУР

Після відступу на Херсонщині ворог перегруповався та розпочав активні бойові дії на чотирьох-п’яти напрямках.

Війська РФ на початку лютого розпочали наступальні дії у трьох областях України, проте вони не мають стратегічного характеру. Про це заявив заступник начальника головного управління розвідки Міноборони Вадим Скибицький в інтерв’ю AP, яке було опубліковано 21 лютого.

«Після того, як вони (росіяни, — ред.) відійшли від Херсона, коли були змушені залишити Херсон і правобережжя Дніпра, вони перегруповалися. Минуло два місяці. І справді, з початку лютого почалися наступальні дії. Так, вони не мають стратегічного характеру, але є, щонайменше, чотири-п’ять напрямків, де розпочалися активні бойові дії», — зазначив представник ГУР.

Скибицький уточнив, що йдеться про Луганську, Донецьку та Запорізьку області.

За його словами, від Москви можна очікувати будь-чого — провокаційних дій, ракетних ударів по інфраструктурі, несподіванок на фронті. При цьому Київ готовий «до будь-якого розвитку подій».

Він додав, що багато залежить від того, як розгортатимуться події найближчими місяцями і яких успіхів буде досягнуто, зокрема українцями.

«Ми також плануємо свої військові дії не на завтра та не на післязавтра, а на певний період часу. Розглядаємо потенційний вплив на Росію, насамперед, вплив на моральний стан її військовослужбовців», — додав він.

Добавить комментарий