Угорщина не в тій позиції, аби вирішувати про переговори України — МЗС

Угорщина не в тій позиції, аби вирішувати про переговори України - МЗС

У зовнішньополітичному відомстві відреагували на заяви глави МЗС Угорщини щодо «формули миру» без України.

У Міністерстві закордонних справ прокоментували заяву глави МЗС Угорщини Петера Сійярто та закликали перестати підігравати Росії. Про це повідомив спікер зовнішньополітичного відомства Олег Ніколенко на своїй сторінці у Facebook у четвер, 23 лютого.

«Угорський міністр закордонних справ міг би надати набагато більшу послугу людству, якби перестав підігравати Росії. Тільки в мріях окремих угорських політиків можливі переговори щодо України без самої України. Угорщина перебуває не в тій позиції, щоб вирішувати, коли мають розпочинатися мирні переговори. Будапешт мав нагоду допомогти завоювати мир в Україні та Європі, але став на інший бік історії», — написав він.

За словами Ніколенка, «якщо Петер Сійярто так справді дбає про якнайшвидше завершення війни, то є порада: перед наступним візитом до Москви чи Мінська заїхати до Братислави».

«У Словаччині чудово розуміють нинішні загрози в Європі. Впевнені, що наші словацькі колеги змогли б дати кілька мудрих порад», — резюмував дипломат.

Нагадаємо, глава МЗС Угорщини Петер Сійярто закликав до прямих переговорів президентів Росії та США для завершення війни в Україні.

Раніше повідомлялося, що Євросоюз продовжить санкції проти Росії на півроку. Зі списків нікого з росіян не виключатимуть, Угорщина відкликала відповідні вимоги.

Добавить комментарий