Лідери країн ЄС пообіцяли «не відпочивати» до перемоги України

Лідери країн ЄС пообіцяли

ЄС продовжить надавати Україні політичну, економічну, фінансову, гуманітарну та військову допомогу.

Лідери країн Європейського союзу пообіцяли «не відпочивати» до перемоги України та відновлення її територіальної цілісності. Про це йдеться у заяві ЄС, поширеній у річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну, 24 лютого.

«Разом з нашими міжнародними партнерами ми зробимо все, щоб Україна перемогла, міжнародні норми були дотримані, мир та територіальна цілісність України в її національно визнаних кордонах були відновлені, щоб Україна була заново відбудована, і правосуддя відбулося. До цього дня ми не відпочиватимемо», — йдеться у заяві.

Зазначається, що Євросоюз продовжуватиме надавати Україні політичну, економічну, фінансову, гуманітарну та військову допомогу, у тому числі в рамках спільних закупівель у європейської військової промисловості.

Європа також підтримуватиме відновлення України, для чого прагнутиме використовувати заморожені та заблоковані російські активи відповідно до європейського та міжнародного закону.

«Ми постійно нарощуватимемо наш колективний тиск на Росію, щоб припинити агресивну війну. З цією метою ми приймемо десятий пакет санкцій, і ми вживатимемо заходів проти тих, хто обходить санкції», — наголосили лідери ЄС.

Добавить комментарий