Євросоюз затвердив 10 пакет санкцій проти Росії

Євросоюз затвердив 10 пакет санкцій проти Росії

До списку включили 121 фізичну та юридичну особу, введено значні обмеження на імпорт/експорт, заборонено російські пропагандистські ЗМІ.

Влада Євросоюзу затвердила 10 пакет санкцій проти Росії. Про це повідомив верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель у Twitter у суботу, 25 лютого.

«Прийнято 10 пакет санкцій: до списку включено 121 фізичну та юридичну особу, введено значні нові обмеження на імпорт/експорт, заборонено російські пропагандистські ЗМІ. Ми, як і раніше, єдині в нашій рішучості завдати шкоди військовій машині Росії», — написав Боррель.

Він зазначив, що під санкції потрапили й ті, хто несе відповідальність за депортацію та насильницьке усиновлення щонайменше 6000 українських дітей.

«Це явне порушення міжнародного права, зокрема Женевської конвенції, про що я вчора говорив у Раді Безпеки ООН», – додав Боррель.

Нагадаємо, країни ЄС мали затвердити 10 пакет санкцій проти Росії 24 лютого – у річницю – російського вторгнення в Україну. Але вчора європейці не встигли це зробити через позицію Польщі, яка наполягала на більш жорстких санкціях.

Також повідомлялося, що 24 лютого масштабні санкції проти Росії оголосили США, Велика Британія та Канада.

Добавить комментарий