Лукашенко не вірить «у другий фронт України» у Придністров’ї

Лукашенко не вірить

Ситуація в Придністров’ї нібито використовується Заходом, щоби дестабілізувати обстановку в регіоні, вважає Олександр Лукашенко.

Формальний лідер Білорусі Олександр Лукашенко не вірить у намір України влаштувати «провокацію» у невизнаному Придністров’ї. Про це повідомляє його прес-служба у суботу, 25 лютого.

«Я в це не вірю. Це їм (українцям – ред.) невигідно. Захід хотів би одним ударом вирішити проблему з Росією і в Придністров’ї закрити цю «сіру дірку», як вони кажуть, і об’єднати Молдову, запхати її до Румунії або зробити прозахідною. Це їхня мета. Українцям це не треба. Я не вірю, що українці одуріють і розв’яжуть якийсь другий фронт», – сказав Лукашенко після участі у біатлонних естафетних перегонах у центрі олімпійської підготовки із зимових видів спорту Раубичі.

Він нагадав, що зараз у Придністров’ї присутні російські військові та техніка, «які в разі чого зможуть дати відповідь, і тоді мало не здасться».

Лукашенко вважає, що ситуація в Придністров’ї нібито використовується Заходом, щоб дестабілізувати обстановку в регіоні: «Скрізь треба все розхитувати – це на користь Заходу. Я не вірю, що українцям це треба. Якщо вони відкриють там другий фронт – це подібно до смерті».

Нагадаємо, цього тижня Росія почала звинувачувати Україну у «підготовці провокацій» у Придністров’ї. У МЗС РФ пригрозили Україні та НАТО, що кроки щодо Придністров’я матимуть наслідки. Що Росія розцінить це як напад на свою територію.

У відповідь в Офісі президента заявили, що Росія є єдиною країною, яка може влаштувати провокації на території Придністров’я.

Добавить комментарий