Ув’язнені Рівненської колонії виманювали гроші у родичів військових

0
Ув'язнені Рівненської колонії виманювали гроші у родичів військових

Після одержання грошей шахраї припиняли спілкування з потерпілим і більше не виходили з ним на зв’язок.

На Рівненщині ув’язнені виманювали гроші у родичів зниклих безвісти українських військових. Про це у четвер, 30 березня, повідомляє прес-центр СБУ.

Зазначається, що «схему» організували троє ув’язнених місцевої виправної колонії, які відбували покарання за тяжкі злочини.

«Зловмисники знаходили в інтернеті людей, які розшукують своїх близьких, учасників бойових дій, і представлялися їм військовослужбовцями. Потім за гроші пропонували громадянам «допомогу» у встановленні місця перебування та стану здоров’я зниклих воїнів або навіть звільнення їх з полону», – йдеться у повідомленні.

Вартість таких «послуг» становила від трьох тисяч до 100 тисяч гривень.

Гроші просили переказувати на банківські картки знайомої особи одного з ув’язнених. Після одержання коштів шахраї припиняли спілкування з потерпілим і більше не виходили з ним на зв’язок.

Правоохоронці провели обшуки в колонії та за адресою проживання знайомої особи одного з ув’язнених. Вилучили мобільні телефони та планшети, майже два десятки сім-карток різних мобільних операторів, на які були зареєстровані фейкові акаунти, п’ять банківських карток, на які надходили гроші від потерпілих, чернові записи з підтвердженнями незаконної діяльності.

Вирішується питання про повідомлення фігурантам про підозру у шахрайстві. Розслідування триває.

Добавить комментарий