Сашко Положинський розповів, як повернувся з «нуля»

Артист зізнався, що йому морально важко залишатися в Києві, поки його побратими воюють на передовій.
Український музикант та екслідер гурту Тартак Олександр Положинський, який став на захист України від російських окупантів, розповів, як повернувся з передової. Про це він поділився в Instagram.
Положинський опублікував архівне фото, зроблене на фронті рік тому.
«Рік тому в цей день повернувся з нуля. Без побратимів, які загинули, без побратимів, які отримали поранення, без речей, які згоріли. На щастя — з побратимами, які вийшли разом зі мною, і ще вийдуть на день пізніше. І з усім, що було на мені. Сьогодні мені морально дуже важко. Я в столиці. В комфорті. В безпеці. У вільний від служби час пишу пісні та даю інтервʼю. А мої побратими в цей час у боях. Дізнався, що деякі з них отримали важкі поранення», — написав Положинський.
Також зірка закликав українців долучатися до допомоги бійцям ЗСУ.