Українці на паркеті: Михайлюк і Лень стартували у передсезонних матчах

0
Українці на паркеті: Михайлюк і Лень стартували у передсезонних матчах

Українці Михайлюк та Лень провели чергові поєдинки, зігравши проти Далласа та Вашингтона відповідно.

Наразі тривають передсезонні ігри НБА, в яких беруть участь українські гравці в баскетбол.

Зазначається, що гравець Юти Святослав Михайлюк провів 13 хвилин на майданчику в матчі проти Далласа, за цей час набравши 2 очки і зробивши 2 підбирання.

Крім того, інший український баскетболіст з Нью-Йорка Олексій Лень вийшов на майданчик на 12 хвилин, зумівши заробити 2 очки, 1 підбирання і 1 передачу в грі проти Вашингтона.

Юта так і не змогла здобути перемогу над Далласом, завершивши матч зі рахунком 101:114, тоді як Вашингтон зміг перемогти Нью-Йорк Нікс зі рахунком 120:103.

Добавить комментарий