Як обрати дитячий садок?

Як обрати дитячий садок?

 

Щоб дитина правильно розвивалася, соціалізувалася і чудово проводила час, важливо замислитися про правильний вибір дитячого садка. Зробити це буває не так складно, якщо знати, на що орієнтуватися під час вибору.

Враховуйте розташування

Бажано вибирати варіант, який знаходиться неподалік будинку, щоб дитина не вставала на дорозі і не починала вередувати. Ідеальний варіант – від 15 до 20 хвилин ходьби до закладу, не більше. Добре, якщо поряд буде розташована майбутня школа.

Враховуйте ремонт у закладі

В ідеалі, краще, якщо у дитячому садку буде євроремонт, як, наприклад, в закладі https://globalkids.ua/, що знаходиться у Львові. Тому якщо ви живете саме в цьому місті, краще віддати дитину саме туди. Якщо такої можливості немає, варто шукати далі. Якщо немає євроремонту у закладі, хоча б має бути:

  • утеплений фасад, щоб у приміщеннях було не так холодно навіть без опалення;
  • пластикові вікна, що не пропускають протяги.

Коли приходите на огляд садка, обов’язково вивчайте кожну дрібницю до стін. Іноді там можна помітити плісняву, яка може впливати на появу багатьох захворювань, у тому числі на розвиток хронічного бронхіту. Не забувайте звертати увагу на освітленість дитячих майданчиків та якість гірок, гойдалок. Важливо, щоб вони не були травмонебезпечними, досить стійкі. Добре якщо будуть навіси або бесідки надворі, щоб дитина змогла влітку сховатися від палючого сонця.

Враховуйте чи безпечно на території дитячого садка

Обов’язково має бути надійна огорожа по всьому периметру, інакше дитячий заклад перетвориться на прохідний двір. Не повинно бути лазівок, у які можуть влізти діти або сторонні особи. Обов’язково має бути охоронець, який слідкуватиме за територією.

Як обрати дитячий садок?

Враховуйте харчування в садку та познайомтеся з вихователями

Це теж дуже важливо, адже дитина повинна отримувати корисні вітаміни з їжі і завжди бути ситою, щоб у неї була енергія та настрій. Оптимально триразове харчування + полудень. Щодо вихователів, то вони теж дуже важливі. Хороший працівник дозволить дитині швидко звикнути до «тимчасового будинку» без стресу та в повному комфорті. Дізнатися про те, чи хороший вихователь можна виходячи з опитування знайомих, прочитання відгуків в інтернеті. Можна додатково поспостерігати за роботою спеціаліста, подивитися як вихователь відноситься до дітей і чи люблять вони його.

Також у цьому питанні може допомогти особиста «співбесіда». Вам ніхто не заважає поспілкуватися з вихователем, поставити йому кілька запитань, а потім зробити особисті висновки. Якщо вам сподобається дитячий садок, але не сподобається вихователь, можна спробувати поговорити зі спеціалістом з іншої групи. Якщо і там вихователь вам не сподобається, варто шукати інший дитячий садок.

About Post Author

Добавить комментарий