Через обстріли на Запоріжжі понад 23 тисячі жителів без світла

Через обстріли на Запоріжжі понад 23 тисячі жителів без світла

Окупанти пошкодили лінії електропостачання, опори та обладнання у 71 населеному пункті Запорізької області. В результаті без електропостачання залишилося 23 039 абонентів.

Минулої доби ПАТ Запоріжжяобленерго відновило енергопостачання 1,3 тисячі сімей у шести населених пунктах області. Зокрема усунули наслідки пошкоджень високовольтної лінії. Про це повідомляють у Запорізькій обласній військовій адміністрації у середу, 11 травня.

Електрику відновлено в селах Тарасівка, Надеждине, Волна (Приазовські електромережі) та Мордвинівка (Мелітопольські електромережі). Також відновлено зруйновану кілька днів тому через обстріли електроопору та налагоджено енергопостачання мешканців сіл Новопрокопівка та Чистопілля (Токмацькі електромережі).

Складною залишається ситуація з енергозабезпеченням територій, де зараз точаться активні бойові дії. Зокрема, в Оріхівських мережах учора через обстріли додалося пошкоджень. В результаті було знеструмлено ще 1363 будинки.

Крім того, на сьогоднішній день в області без газопостачання перебуває 71038 абонентів у 87 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Минулої доби в результаті обстрілу в Гуляйполі пошкоджено розподільчий газопровід середнього тиску. Без газопостачання залишилось дві тисячі абонентів. Крім того, в Оріхові було пошкоджено розподільний газопровід низького тиску.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, що приймають стоки міста Василівка та смт Степногірськ Василівського району.

Добавить комментарий