У РФ перестав завантажуватися браузер Chrome на смартфони з Android

У РФ перестав завантажуватися браузер Chrome на смартфони з Android

Американські санкції призвели до неможливості завантажити або оновити браузер, а також платні програми та ігри або завантажити куплені раніше.

У Росії на телефонах з операційною системою Android перестав оновлюватися браузер Google Chrome. Зокрема, браузер не вдається оновити або встановити на телефонах Samsung та Xiaomi, що працюють на Android версій 10, 11 та 12, повідомляє Коммерсант.

Зазначається, що проблеми були вирішені відключити завантаження в країні платних додатків з магазину Google Play на тлі санкцій США. З Росії не оновлюється системний компонент, який відповідає за відображення веб-сторінок в інших програмах. Відсутність оновлень загрожує користувачам уразливістю.

За даними видання, браузер не вдається оновити або встановити на телефонах Samsung та Xiaomi, які працюють на Android версій 10, 11 та 12.

При спробі оновлення на вказаних пристроях видається повідомлення: «Неможливо завантажити програму». Така ж помилка з’являється і при спробі оновити платні програми та ігри або завантажити куплені раніше.

Раніше Google оголосили, що з 5 травня блокують оновлення платних додатків для дотримання санкцій, накладених на Росію через війну в Україні.

При цьому Chrome для комп’ютерів та пристроїв Apple завантажується нормально.

Добавить комментарий