Роли Каліфорнія: все, що ви хотіли знати

Роли Каліфорнія: все, що ви хотіли знати

Протягом останніх років японська кухня здобула в нашій країні великої популярності. Суші та роли вважаються універсальною стравою, яка прийдеться до смаку навіть тим, хто не дуже полюбляє екзотику. Серед найбільш популярних варіантів вирізняються суші Каліфорнія, які у Sushi/pizza39 є лідером замовлень.

Які інгредієнти використовуються?

Щоб приготувати роли Каліфорнія, слід заздалегідь підготувати певні продукти:

 • норі;
 • рис, зварений спеціально для суші;
 • авокадо;
 • м’ясо краба;
 • ікра від летючої риби;
 • майонез (стандартний чи японський);
 • соус рисовий.

Особливості приготування

Щоб отримати високоякісний результат, слід готувати роли відповідно до рекомендацій, підготовлених професійними кухарями компанії Sushi/pizza39.

Основні етапи

Щоб приготувати роли Каліфорнія, слід виконати кілька етапів:

 1. Спочатку слід приготувати рис. Зробити це потрібно відповідно до встановленого рецепту. Обов’язково рис слід попередньо промити. Фахівці рекомендують виконувати цей процес до того моменту, поки вода не буде повністю прозорою.
 2. На наступному етапі слід здійснити очищення огірків, а також авокадо. Нарізку слід виконувати соломкою.
 3. Що ж до крабового м’яса, його слід нарізати кубиком.
 4. Ще один важливий етап – підготовка кунжуту. Його слід обсмажити на невеликому вогні, постійно перемішуючи. Важливо проводити обсмажування, щоб унеможливити псування кунжуту.

Роли Каліфорнія: все, що ви хотіли знати

Як формувати роли?

Як тільки всі інгредієнти будуть підготовлені, можна переходити до формування ролів. Спочатку на стіл розгортається бамбуковий килимок. Його необхідно прикрити харчовою плівкою, щоб унеможливити прилипання.

Рис розкладати слід дуже обережно, щоб не деформувати його. При цьому товщина рису має становити близько 5 мм.

Зверху кладеться лист норі. Далі потрібно укласти підготовлене крабове м’ясо, нарізане авокадо, а також огірок.

Згортати рол слід обережно, щоб отримати якісний продукт. Продукт потрібно злегка притиснути, щоб отримати рівний рол. Зверху його слід присипати кунжутом, який заздалегідь підготовлений та просмажений.

Далі сформований перекласти на обробну дошку. Як тільки рол буде завершено, слід починати різання. Щоб рис та інші компоненти не прилипали, треба попередньо змочити ніж у зеленому чаї.

Розмір кожного шматочку повинен становити від 4 до 6 см.

Для того, щоб отримати максимум задоволення від споживання ролів, кухарі Sushi/pizza39 рекомендують використовувати соєвий соус, васабі, а також маринований імбир.

Добавить комментарий