Камінська розповіла, чому живе за кордоном

Камінська розповіла, чому живе за кордоном

Виконавиця попросила всіх перестати дивитися на її життя та заявила, що вона має право не працювати.

Українська співачка та екс-солітка група НеАнгели Слава Камінська емоційно відповіла хейтерам, які критикують її за життя за кордоном. Пост вона опублікувала в Instagram.

Зірка, яка перебуває у Нідерландах, зізналася, що не хотіла їхати з України, але зробила це заради дітей.

«Я не хотіла їхати з моєї улюбленої країни, де в мене було все і навіть більше. Але я повторююсь (нехай це звучить, як виправдання), цього вимагав соціум. Я обіср*лася, коли почалася війна, не менше, ніж ви всі. Але знаєте, я заробила за 15 років (ротом), щоб мої діти зараз не чули сирен», — написала Слава.

Вона зазначила, що всі ці роки важко працювала і пропустила багато важливих подій у житті, тому вважає, що тепер має право дати своїм дітям спокійне та безпечне життя в іншій країні.

«Так, я заробила завдяки Нікітіну та Віці, і величезній команді, за що я вдячна, навіть, коли несу нісенітницю скривдженої, але ми всі працювали. Я це визнаю. Я пропустила всі дні народження батьків, чоловіка, дітей і навіть смерть батька, тому що працювала, орала, як тато Карло, щоб мій син, наприклад, зараз не плакав від звуку оси, бо вона на його думку, дзижчить, як літак, що прилітає, щоб убити нас. Я не для того жирніла на 25 кг і ходила жирна і психічно нестабільна два роки, як слон, щоб вислуховувати це ось все. Я люблю своїх дітей і поки що можу дозволити їм трохи інше життя, нехай воно їм навіть не зовсім подобається», — заявила Слава.

About Post Author

Добавить комментарий