Налаштування реклами у Фейсбук: покрокова інструкція

Налаштування реклами у Фейсбук

Фейсбук є однією з найвідоміших соціальних мереж. При цьому два роки тому мережа справді спромоглася охопити практично 30% активної аудиторії Інтернету по всьому світу. Щодня цю платформу використовує безліч людей і тому реклама у цій мережі швидко охоплює велику аудиторію. Тому бізнесменам корисно буде знати, як налаштувати рекламу в facebook, щоб вона принесла максимум користі.

Які параметри встановити для реклами?

Насамперед необхідно вказувати місце проживання, це дозволяє наблизити саме ту аудиторію, що знаходиться ближче до рекламника. Таким чином, замовник відсіює людей, які знаходяться далеко від компанії та, можливо, не зможуть стати споживачем послуг та продукції.

Звичайно, не варто забувати про вказівку віку, мови, інколи досвідчені таркетологи вказують стать цільової аудиторії. Налаштування параметрів залежить від конкретних цілей рекламника, саме відштовхуючись від них, вдасться зрозуміти пункти, які варто вказати.

Під час таркетингу можна також вказувати сферу діяльності, інтереси, спосіб життя та інші параметри, які допоможуть створити ефективну рекламу для певного кола людей. Наприклад, якщо людина рекламує ресторан, де готують соковиті стейки, відразу потрібно виключити веганів. Налаштування параметрів дозволить залучити лише активних користувачів.

Створення реклами у Фейсбук

Для створення реклами в Facebook не потрібно багато часу, якщо людина добре володіє управлінням в соціальній мережі. А якщо не дуже добре, то за посиланням https://mixdigital.com.ua/videoreklama-uk/ їй залюбки допоможуть. Щоб залучити нових клієнтів, необхідно створити оголошення та провести налаштування.

Налаштування реклами у Фейсбук

Покрокові пункти створення реклами у соціальній мережі:

  • • Відкрити особисту сторінку та вибрати пункт «Центр реклами», де знайти «Створити оголошення», відкриється список цілей фірми.
  • Вибрати мету, яка підходить рекламнику, наприклад, просунути публікацію на сторінці.
  • Далі з’явиться текст, який залежить від мети рекламника, можна написати свій або залишити пропонований.
  • Вибрати формат реклами, наприклад, зображення.
  • Підібрати аудиторію для конкретної мети.
  • Підібрати тривалість та суму, яку готовий вкласти бізнесмен.
  • Сплатити послугу.

Як правило, протягом доби надходить відповідь про оголошення і якщо Фейсбук схвалив його, то реклама налаштована грамотно і можна відстежувати ефективність.

Ефективність реклами відстежується за допомогою вкладки «Центр реклами», де можна переглянути результат. Користувач оцінить охоплення, реакцію людей та кому цікаві послуги чи товари.

Створення реклами у Facebook – це ефективний спосіб, щоб залучити нову аудиторію. При цьому послуга не потребує величезних витрат та грамотно залучає нових клієнтів.

Добавить комментарий