Вибух в Одесі: ЗМІ дізналися про стан постраждалих

Вибух в Одесі: ЗМІ дізналися про стан постраждалих

Причиною вибуху міг стати боєприпас від протитанкової установки Фагот, який перевозив волонтер у своєму автомобілі Dodge.

Внаслідок вибуху в Одесі на вулиці Прохоровській чотири співробітники поліції перебувають у важкому стані і госпіталізовані у різні лікарні міста. Про це у суботу, 3 грудня, повідомляє місцеве видання Думська.

«Найбільше постраждала криміналіст, яка втратила око, крім того, у неї мінно-вибухова травма голови. У іншого поліцейського вибухова травма і відкритий перелом ноги. Його колега отримав поранення ніг і грудної клітки. В одного патрульного – відкритий перелом гомілки й осколкове поранення обох ніг», – йдеться у повідомленні.

Ще один патрульний, а також волонтер, який віз небезпечний предмет, та двоє перехожих – у середньотяжкому стані. У інспектора травми ніг: відкритий перелом однієї та множинні осколкові поранення другої. У волонтера теж відкритий перелом і рвана рана ноги. В одного з перехожих – поранення ніг і нижньої частини живота. У іншого – рвана рана правого коліна й лівого ліктя.

Стверджується, що причиною вибуху міг стати боєприпас від протитанкової установки Фагот, який перевозив волонтер у своєму автомобілі Dodge.

«За словами водія авто, ПТРК, а також використані гільзи він привіз з Миколаївщини як сувеніри», – пише видання.

Добавить комментарий