Дніпро-1 мене взимку не відпустить — Довбик

Голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін повідомляє, що прильотів в області не було, а сили ППО спрацювали чудово. Сьогодні, 5 грудня, під час ракетної атаки на Україну на Полтавщині було збито, орієнтовно, 10 ворожих ракет, на території області прильотів не було. Про це повідомляє голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Форвард збірної України не вірить, що зможе переїхати з УПЛ до європейського чемпіонату раніше літа.

Артем Довбик не вірить, що зможе змінити клуб у зимове трансферне вікно. Про це форвард розповів журналісту Ігорю Бурбасу.

За словами форварда Дніпра-1, зараз у клубі всі мріють про перемогу у чемпіонаті України, а тому навіть не розглядають варіантів з його продажем. Але все може змінитися вже влітку.

«Клуб налаштований виграти чемпіонат України. Мені так і сказали, що зараз буде важко знайти футболіста на позицію нападника – заміну мені. Ми домовилися влітку. Сподіваюся, домовимось і взимку чи наступного літа. Поки не знаю, важко щось коментувати.

Варіанти є, але Дніпро-1 поки що їх не розглядає. Наша команда може зачепитися за перше місце, тому я хочу зробити свій внесок і виграти чемпіонство. Чому б і ні? А влітку піти у хорошому у всіх настрої.

Я рвуся, але розумію, що хоч би як я рвався, мене все одно взимку ніхто не відпустить. Краще змиритись.

Щоб я змінив команду взимку, потрібен дуже добрий варіант, який влаштує навіть не мене, а Дніпро-1. Тільки за таких умов я зможу піти взимку. Тому я більше налаштовуюсь на літо.

Взимку проводять лише точкові трансфери, коли клубу справді потрібен лише умовно нападник, і вони готові платити за нього серйозні гроші. А так, переважно, всі трансфери проходять влітку», — сказав Довбик.

Добавить комментарий