Зірка Кварталу розповіла, як застрягла у ліфті з дітьми

Зірка Кварталу розповіла, як застрягла у ліфті з дітьми

Артистка зізналася, що кричала голосніше за дітей. У результаті їм довелося зупинити матір, яка навіть не зрозуміла, що допомога вже прибула.

Українська актриса Студії Квартал 95 Олена Кравець зізналася, що колись застрягла у ліфті разом зі своїми двійнятами. Спогадами вона поділилася в ефірі авторського проекту Тихий вечір із Оленою Кравець на каналі Дом.

Знаменитість розповіла, що це сталося, коли в Україні почалися проблеми з енергопостачанням — у день Хелловіна.

«Щойно почалися відключення, сусідка в під’їзді поставила в ліфті коробку для людей, які випадково застрянуть у ліфті. І ми таки застрягли… з дітьми… і нам дуже знадобився цей рятувальний бокс! Ми їхали на Хелловін. Спускаємося з нашого поверху, у мене в руках костюми. І я кажу дітям: «Діти, а ви знаєте, для чого ця коробочка, яка тут стоїть?» А вони: «Так… Це для тих, хто застряг у ліфті…». І саме в цей момент вирубається світло, і ми залишаємось у суцільній темряві», — розповіла Кравець.

Вона почала кричати, щоб їх почули та прийшли на допомогу.

«Ви ж уявляєте, я їду в замкнутому ліфті з дітьми, і вимикається світло. Звичайно, ми почали дуже голосно кричати, а я деякий час кричала навіть голосніше, ніж діти. Поки вони не сказали: «Мамо, зупиняйся, нас рятують», — додала актриса.

Добавить комментарий