Створено ТСК для розслідування за результатами перевірок БЕБ

Створено ТСК для розслідування за результатами перевірок БЕБ

Мета створення ТСК — підтримати економічний фронт та змусити наші правоохоронні та економічні органи згадати, що бюджет армії фінансуємо ми самі.

Парламент підтримав створення тимчасової слідчої комісії з питань розслідування можливих фактів порушень законодавства України посадовими особами Бюро економічної безпеки України, органів державної влади та інших державних органів, які здійснюють повноваження у сфері економічної безпеки, що могло призвести до зменшення надходжень до державного та місцевих бюджетів. Про це повідомив народний депутат України Ярослав Железняк, який очолив комісію.

«Якщо коротко, то мета створення ТСК — підтримати економічний фронт і змусити наші правоохоронні та економічні органи згадати, що бюджет армії фінансуємо ми самі. І кожна гривня, яка зараз крадеться через контрабанду на митниці, міскодинг у гральному бізнесі чи через продаж контрафактної пачки цигарок — це гривня, вкрадена в армії», — роз’яснив Железняк.

Нардеп розповів про широкі повноваження ТСК.

«До широких повноважень ТСК належить розслідування зловживань (і бездіяльності) у сфері економічної безпеки, що могло призвести до зменшення надходжень до державного та місцевих бюджетів:

  • Бюро економічної безпеки України. І тут претензій найбільше.
  • Державної митної служби України
  • Державної податкової служби України
  • Державної служби фінансового моніторингу України
  • Національної поліції України
  • Служби безпеки України

Та інших органів, які мають забезпечувати економічну безпеку держави», — наголосив нардеп.

Добавить комментарий