Лу ДіБелла: Для Усика Ф’юрі — найскладніший суперник у світі

Лу ДіБелла: Для Усика Ф'юрі - найскладніший суперник у світі

Відомий американський промоутер визначив найсильнішого, на його думку, суперважковаговика.

Авторитетний американський промоутер Лу ДіБелла поділився думкою про перспективи українського боксера надважкої ваги Олександра Усика.

За словами функціонера, чемпіон світу за версією WBC у надважкій вазі Тайсон Ф’юрі є найнебезпечнішим суперником для українця. Однак, найкращим суперважкоатлетом є інший британець.

«Джойс стане складнішим викликом для Ф’юрі. Усик настільки майстерний, що дасть бій будь-кому. Але якщо з Тайсоном на 100 відсотків все гаразд і він готовий до поєдинку, я бачу в ньому настільки хорошого боксера, що він не перебуває в іншому вимірі в плані боксу. Усик кращий як боксер практично в порівнянні з усіма в надважкій вазі, між ними великий розрив, але розрив з Ф’юрі найменший для Усика, для мене це говорить про те, що для Усика Ф’юрі — найскладніший суперник у світі.

Джо Джойса складно вразити, він чортів монстр. У нього короткі та важкі руки. Ти можеш бачити його удари, але він все одно вражає тебе. Він невтомний. Джойс нагадує мені Джорджа Формана після другого наступу. І я вважаю це великим компліментом, оскільки після другого пришестя Форман був чудовим суперважкоатлетом», — наводить слова Дібели YouTube-канал SecondsOut.

Добавить комментарий