«Віце-міністру вугілля і енергетики ДНР» повідомлено про підозру

Підозрюваний ховається на тимчасово окупованій території сходу України, але співробітникам СБУ відоме його місцезнаходження.

СБУ повідомила про підозру «віце-міністру вугілля та енергетики ДНР», який «передав» окупантам шахти на Донеччині. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«Зловмисником є колишній високопосадовець одного з місцевих видобувних підприємств, який у 2014 році приєднався до терористичної організації «ДНР». Там він входив до найближчого оточення російського терориста Стрєлкова-Гіркіна, за дорученням якого займався питаннями промислового видобутку вугілля і його реалізації на користь бойовиків», – повідомляють у СБУ.

Зазначається, що на цій «посаді» ще до початку повномасштабного вторгнення він виконував вказівки Москви про переналаштування паливно-енергетичного комплексу регіону під потреби РФ.

«За даними слідства, він безпосередньо сприяв передачі ворогу основних підприємств галузі, зокрема місцевих шахт. Крім того, зловмисник неодноразово виступав на прокремлівських ютуб-каналах, на яких публічно закликав підтримати збройну агресію Росії проти України», – йдеться у повідомленні.

Фігуранту заочно повідомлено про підозру в участі у терористичній організації.

«Підозрюваний ховається на тимчасово окупованій території сходу України. Але співробітники СБУ знають його місцеперебування, перелік контактів і проводять комплексні заходи задля притягнення зловмисника до відповідальності», – запевняють у СБУ.

Добавить комментарий