У дев’яти областях аварійні відключення – Укренерго

У дев'яти областях аварійні відключення – Укренерго

Задля забезпечення балансу в енергосистемі до всіх областей доведено ліміти споживання, які діють цілодобово.

Станом на 11.00 четверга в Україні зберігається значний дефіцит потужності, особливо у ранкові і вечірні години максимального споживання електроенергії. Про це повідомляє Укренерго 12 січня.

«Для забезпечення балансу в енергосистемі до всіх областей доведено ліміти споживання, що діють з 00.00 до 24.00. Вже у дев’яти областях було перевищено ліміти споживання, внаслідок чого для збереження стабільної роботи енергосистеми застосовувалися аварійні відключення», – йдеться у повідомленні.

У компанії нагадали, що загальний дефіцит в енергосистемі – це наслідок масованих ракетних і дронових атак росіян по енергетичній інфраструктурі. Крім того, ворогом тимчасово окуповано низку електростанцій, які виробляли електроенергію для українців, серед яких найбільша Запорізька АЕС. Ці потужності могли дозволити повністю покрити потребу в електроенергії.

«Укренерго, виробники електроенергії та оператори систем розподілу постійно працюють над відновленням пошкоджених об’єктів, уражених ракетними і безпілотними атаками ворога. І спільними зусиллями це нам поступово вдається», – зазначили у компанії.

Енергетики закликали громадян розумно споживати електроенергію, користуватися енергоємними приладами почергово. Це дозволяє знизити навантаження на енергосистему і знизити необхідність застосування обмежень.

Добавить комментарий