За посаду директора НАБУ продовжать змагатися 22 кандидати

За посаду директора НАБУ продовжать змагатися 22 кандидати

Наступний етап конкурсу – це практичне завдання, яке відбуватиметься в один день одночасно для всіх кандидатів.

До наступного етапу конкурсу на зайняття посади директора Національного антикорупційного бюро України пройшли 22 кандидати. Про це повідомляє Комісія з проведення конкурсу.

Зазначається, що 16 січня затвердили результати тестування загальних здібностей, а також оголосили рейтинг кандидатів за результатами тестування на знання законодавства і загальних навичок. Крім того, було повідомлено про розгляд скарг і затверджено дані про кандидатів, які будуть оприлюднені.

Тестування загальних здібностей у дні 13–14 січня пройшли 49 кандидатів із 50 допущених за результатами попереднього етапу.

До наступного етапу конкурсу (практичне завдання, яке відбуватиметься в один день одночасно для всіх кандидатів) допустили претендентів, які розмістилися з 1-го по 22-ге місце. Кандидати, які розділили 19-те – 22-ге місця, набрали однакову кількість балів.

Також комісія повідомила про результати розгляду звернень і скарг. Заявники отримають індивідуальні відповіді на електронну пошту.

Робочій групі доручено звернутися із пропозицією до кандидатів подати майнові декларації за 2021 і 2022 роки, а також оприлюднити дані про кандидатів – автобіографії, анкети і майнові декларації з урахуванням вимог законодавства.

Нагадаємо, 21 грудня Комісія з проведення конкурсу на посаду директора НАБУ закінчила прийом документів від кандидатів.

Добавить комментарий