Москва зреагувала на удари по Ірану

Москва зреагувала на удари по Ірану

Такі дії можуть мати непередбачувані наслідки для миру і стабільності на Близькому Сході, переживає Марія Захарова.

Росія «рішуче засуджує» атаку безпілотників на військовий об’єкт в іранському місті Ісфахан. Про це йдеться у заяві зовнішньополітичного відомства РФ у понеділок, 30 січня.

«Рішуче засуджуємо будь-які провокаційні акції, потенційно здатні спровокувати неконтрольовану ескалацію напруженості в і так далеко неспокійному регіоні. Подібні деструктивні дії можуть мати непередбачувані наслідки для миру і стабільності на Близькому Сході. Це повинні розуміти як організатори зухвалої вилазки і їхні покровителі, так і ті, хто зловтішається з цього приводу, марно сподіваючись на ослаблення Ірану», – заявила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова.

Нагадаємо, що у ніч з 28 на 29 січня в Ірані прогриміла серія вибухів на стратегічних об’єктах – на військових складах, у центрі виробництва боєприпасів, на авіабазі і нафтопереробних заводах.

А напередодні ввечері в Ірані прогриміли вибухи у штаб-квартирі Корпусу вартових ісламської революції. Також було завдано ударів по конвою іранських вантажівок зі зброєю, які переїжджали через кордон з Іраку до Сирії на прикордонному переході Бу-Кемаль.

Добавить комментарий