Клуби Ла-Ліги витратили взимку на покупки менше, ніж МЛС та клуби Аргентини

Клуби Ла-Ліги витратили взимку на покупки менше, ніж МЛС та клуби Аргентини

Трансфер Віктора Циганкова у Жирону увійшов до топ-3 найдорожчих придбань чемпіонату Іспанії.

Клуби іспанського футбольного чемпіонату, схоже, перейшли у режим жорсткої фінансової економії. Як повідомляє видання Diario Sport, представники Ла-Ліги, разом взяті, витратили цієї зими на трансфери лише 28,2 мільйона євро. Приблизно стільки коштував одному англійському Борнмуту трансфер Іллі Забарного з Динамо.

Клуби чемпіонату Іспанії витратилися найменше серед топ-5 ліг Європи. Приміром, в АПЛ взимку купили футболістів на 643,8 мільйона євро, у французькій Лізі-1 – на 117,9 млн, у Бундеслізі – 68,3 млн, у Серії А – 28,8 млн. Більше на трансфери витратили навіть клуби чемпіонату Аргентини та МЛС – 34 мільйонів та 58 мільйонів євро відповідно.

Також зазначимо, що в АПЛ у січні 2023 року витратили стільки ж, скільки в іспанській Ла-Лізі за останні вісім трансферних вікон.

Загалом у чемпіонаті Іспанії у зимове трансферне вікно відбулося 58 придбань. Але всі одні виявилися такими незначними, що дозволили увійти до трійки найдорожчих навіть переходу Віктора Циганкова у Жирону.

Нагадаємо, що вінгер киян коштував каталонцям лише 5 мільйонів євро. Найбільше витратили Еспаньйол (13,2 млн євро), друге місце за Бетісом (7 млн), третя – Жирона.

Добавить комментарий