ЦРУ: Наступні шість місяців війни будуть вирішальними

ЦРУ: Наступні шість місяців війни будуть вирішальними

Результат війни варто чекати на полі бою протягом найближчих шести місяців, вважає Вільям Бернс.

Найближчі шість місяців стануть вирішальними для визначення остаточного результату війни Росії проти України. Про це заявив директор Центрального розвідувального управління США Вільям Бернс під час виступу у Джорджтаунському університеті, повідомляє CNN.

«Я думаю, що ключовим — оскільки ми не вважаємо, що (глава Кремля Володимир Путін — ред.) серйозно ставиться до переговорів, — буде результат на полі бою в найближчі шість місяців», — зазначив він.

Він вважає, що результатом стане «приземлення зарозумілості Путіна», оскільки президент РФ не лише не зможе просунутися далі в Україні, а й щомісяця дедалі більше ризикує втратити незаконно захоплену територію.

За його словами, Путін «робить ставку на те, що зможе змусити час працювати на нього», і вірить, що зможе «перемолоти» Україну, тоді як політична втома охопить Європу, а США відволікатимуться.

Берн додав, що у листопаді він сказав голові держдуми Росії Сергію Наришкіну: «Цей російський розрахунок настільки ж глибоко помилковий, як і початкове рішення розпочати війну 24 лютого».

Добавить комментарий