Олімпійський чемпіон Абраменко може завершити кар’єру через тяжку травму

Олімпійський чемпіон Абраменко може завершити кар'єру через тяжку травму

Титулований український фристайліст достроково завершив сезон через розрив хрестоподібної зв’язки коліна.

Олександр Абраменко отримав важку травму та може завершити спортивну кар’єру. Як повідомив сам олімпійський чемпіон з фристайлу, у нього розрив хрестоподібних зв’язок коліна.

За словами 34-річного спортсмена, це може вплинути на можливість продовження професійних виступів, адже тільки на відновлення від пошкодження піде близько дев’яти місяців.

«Ми пішли, зробили МРТ, і нам дали діагноз, що там розрив хрестоподібної зв’язки коліна, розтягнення заднього хреста та пошкодження кісток. Тобто стандартний набір фристайліста.

Це лише операція, тільки так відновиш. Те саме я мав на іншому коліні перед Олімпіадою-2018. Це дев’ять місяців реабілітації. Цей сезон для мене закінчено.

Я розчарований тим, що не можу виступити на чемпіонаті світу. Дуже хотів. Знову щось завадило позмагатися у командних змаганнях.

Потрібно зробити операцію і дивитися, як піде відновлення. Можуть, бути нюанси, тобто для звичайного життя все буде добре, але для нашого спорту може турбувати дуже сильно. Чи кінець кар’єри — не скажу. Дивитимемося, як усе розвиватиметься. Може, мені дуже захочеться ще, а, може, й не захочеться», — сказав Абраменко Суспільне спорт.

Добавить комментарий