Укренерго оцінило ситуацію після атаки «шахедів»

Укренерго оцінило ситуацію після атаки

Завдяки професійній роботі аварійних бригад вдалося оперативно заживити споживачів за резервними схемами та уникнути аварійних відключень.

Енергосистема України зазнала 17 атак дронів-камікадзе у південному та південно-східному регіонах. Є влучання по теплоелектростанціях та об’єктах магістральних мереж, повідомляє Укренерго в суботу, 11 лютого.

Вказано, що зараз ситуація в енергосистемі є складною, але контрольованою. Завдяки професійній роботі аварійних бригад вдалося оперативно заживити споживачів за резервними схемами та уникнути аварійних відключень.

Водночас у Харкові у зв’язку із вчорашніми пошкодженнями енергетичних об’єктів застосовано аварійні відключення.

«Також через мережеві обмеження, введені після пошкодження ворогом об’єктів магістральних мереж, при зростанні споживання можливі аварійні відключення у Хмельницькій, Житомирській, Київській областях та Києві», – попередили в Укренерго.

При цьому на Одещині ремонтникам вдалося ввести в роботу частину обладнання, продовжуються роботи над поверненням регіону енергоживлення.

Нагадаємо, увечері 10 лютого українські військові знищили 20 ударних дронів Shahed-136/131, які запустили російські агресори. Водночас повідомлялося про пошкодження трьох енергооб’єктів у Дніпропетровській області.

Добавить комментарий