Зеленський представив Малюка керівництву СБУ

Зеленський представив Малюка керівництву СБУ

СБУ динамічно та фундаментально змінюється, стає міцною та сучасною службою, зазначив президент.

Президент Володимир Зеленський представив нового голову Служби безпеки України Василя Малюка керівному складу СБУ. Про це повідомляє прес-служба глави держави у понеділок, 13 лютого.

Зеленський зазначив, що генерал-майор Василь Малюк — бойовий офіцер та фахівець.

«З початку повномасштабного вторгнення Василь Васильович Малюк довів, що є патріотом, професіоналом і саме тією людиною, яка має керувати Службою безпеки нашої держави», — наголосив президент.

За його словами, СБУ динамічно та фундаментально змінюється, стає міцною та сучасною службою.

«Ворог знає, що ці професійні люди, які тут перебувають, не дадуть йому жодного шансу. І тому дуже вас боїться. Головне — все це забезпечити і не втратити до кінця війни і після нашої перемоги. Тому що випробувань у нашій державі буде дуже багато», — заявив він.

Президент відзначив роботу працівників СБУ, у тому числі тих, хто веде боротьбу з ворогом на тимчасово окупованих територіях України.

Зі свого боку Василь Малюк подякував Зеленському за довіру та пообіцяв, що особовий склад СБУ його не підведе, оскільки розуміє рівень відповідальності та викликів.

«Наразі СБУ працює системно: від проведення унікальних спецоперацій до документування воєнних злочинів Російської Федерації», — зазначив він.

Малюк наголосив, що зараз неприпустима жодна імітація активної роботи.

«Сьогодні це справжня оперативна бойова робота, контрдиверсійні, антитерористичні операції. І ті, хто не встиг перейнятися цим, — вибачте, з ними прощатимемося», — заявив він.

За словами глави СБУ, особливий акцент сьогодні зроблено на контррозвідці. Водночас Служба безпеки активно бореться і із внутрішнім ворогом.

Малюк наголосив, що український народ чекає на перемогу у війні з російськими окупантами, і запевнив, що спецслужба зробить все можливе і неможливе, щоб прискорити цю перемогу.

Добавить комментарий