У Париматч відреагували на рішення РНБО щодо запровадження санкцій

У Париматч відреагували на рішення РНБО щодо запровадження санкцій

У Париматч звернулися до президента Володимира Зеленського щодо рішення РНБО про введення обмежувальних заходів.

У ТОВ Париматч зробили заяву щодо рішення Ради національної безпеки та оборони України (РНБО) стосовно застосування обмежувальних заходів проти компанії.

«Parimatch — це бренд, що був створений українцями, який розвивається українцями, в якому працюють і яким володіють українці. У березні 2021 року компанія отримала ліцензії на здійснення букмекерської діяльності та онлайн казино. За два роки було сплачено понад 850 млн грн. податків, зборів та ліцензійних платежів до держбюджету України», — йдеться у заяві.

Зазначається, що з початку повномасштабної війни бренд Parimatch припинив діяльність на території РФ, заборонив використання бренду, технічних рішень компанії та будь-яку присутність на території країни-агресора. Підтвердженням цього є офіційний висновок міжнародної юридичної компанії Mayer Brown.

Також повідомляється, що в грудні 2022 року компанія виграла суд із захисту ділової репутації проти ЗМІ, «яке маніпулювало та відверто фальсифікувало факти з метою руйнування ділової репутації».

У компанії наголосили, що ТОВ Париматч на постійній основі допомагає ЗСУ, Силам тероборони, Головному управлінню розвідки, Держприкордонслужбі, Силам Спеціальних операцій, державним та приватним благодійним Фондам. Загальна сума допомоги становить понад 500 млн грн.

У ТОВ Париматч заявили, що після початку широкомасштабного вторгнення РФ окремими працівниками СБУ створюється тиск на компанію.

«Блокується робота платіжних систем, здійснюється вплив на банківську систему та її менеджерів. Створюється основа для відкриття кримінальних справ за важкими статтями, такими як державна зрада, здійснення колабораційної діяльності працівникам компанії та партнерам», — йдеться у заяві.

Також наголошується, що «неодноразово в соцмережах та медіа поширювалася маніпулятивна та недостовірна інформація, фальсифікувалися дані щодо компанії, її власників з метою руйнування ділової репутації та висвітлення компанії у негативному світлі».

Крім того, робилися «безпідставні спроби внести компанії холдингу до списків санкцій».

«Десятки компаній холдингу постійно додаються до цих списків, не маючи жодного обґрунтування без розслідувань чи судових рішень. Фактично здійснюється економічний та психологічний тероризм щодо компанії та її працівників. Українську компанію, яка є платником податків та роботодавцем для більш ніж 2000 українців, виштовхують із ринку України шляхом блокування будь-якої діяльності», — йдеться у заяві.

У Париматч додали, що протягом усього часу військового вторгнення РФ в Україну компанії жодного разу не надходили запити від СБУ щодо роз’яснень зупинки франшизи в Росії.

«Контакти зі співробітниками СБУ мали лише формат загроз, залякування та здирництва. Ці дії призводять до неможливості вести бізнес, допомагати армії та громадянам України. Відклавши свої першочергові завдання, співробітники Служби безпеки України протягом кількох місяців користуються власними повноваженнями, військовим становищем у країні та неправомірно тиснуть на ліцензованого оператора», — заявили у компанії.

Там вважають, що це спланована акція проти ТОВ Паріматч та колективу, бренду Parimatch та проти всього українського бізнесу загалом.

Компанія повідомила, що звернулася до Президента України з проханням доручити перевірити викладені факти та вчинити відповідні дії щодо всіх неправомірних порушень з боку СБУ.

Добавить комментарий