Путін провів зустріч з російськими олігархами

Путін провів зустріч з російськими олігархами

Глава Кремля під час бесіди з бізнесменами спробував пояснити, чому у підсанкційній РФ «краще, ніж на Заході».

Глава правлячого режиму в Росії Володимир Путін у четвер, 16 березня, вперше з початку повномасштабного вторгнення в Україну провів зустріч з найбільшими російськими підприємцями. Про це повідомляє видання Meduza, яке позиціонує себе як опозиційне, у четвер, 16 березня.

Путін спробував під час зустрічі переконати бізнесменів, що нібито «в Росії краще», а Європа антиросійськими санкціями «покарала саму себе».

Глава Кремля закликав присутніх інвестувати у нові технології, виробничі потужності та підприємства, щоб допомогти Росії подолати «спроби Заходу зруйнувати її економіку». Він також запевнив, що перед РФ нібито відкриваються «величезні можливості практично для будь-якого бізнесу».

«Ті, хто залишились тут і реально працюють, виявилися розумнішими, енергійнішими, ефективнішими, ніж ті, хто виїхали і дають поради нашим недоброзичливцям. Я часто від вас чув, що там (на Заході. – Ред.) надійніше. А тепер? Ми всі маємо розуміти, що тут основа нашого існування», – запевняє Путін.

Учасниками цієї зустрічі були російські олігархи і бізнесмени: Олег Дерипаска, Володимир Потанін, Олексій Мордашов, Герман Хан, Віктор Вексельберг, Віктор Рашников, Андрій Мельниченко та Дмитро Мазепін.

Усі перераховані вище росіяни потрапили під санкції Заходу з лютого 2022 року.

Путін також заявив, що у нього «не було іншого вибору», крім як «ввести свої сили в Україну».

Глава Кремля сподівається, що незважаючи на те, що Росія наскочила на «війну санкцій», вона нібито швидко переорієнтує свою економіку на країни, які не запровадили обмежень проти держави-окупанта.

Як вже раніше повідомлялося, президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що десятий за рахунком пакет санкцій Євросоюзу проти Росії містить різні обмеження проти країни-агресора на загальну суму 10 млрд євро.

Добавить комментарий