У ЗСУ розповіли про ситуацію у Новій Каховці

0
У ЗСУ розповіли про ситуацію у Новій Каховці

Окупанти не залишили Нову Каховку. Втім, відомо про ротацію сил і частково виведені підрозділи.

Російські війська у тимчасово окупованій Новій Каховці Херсонської області збирають намародерені речі та відправляють їх, що, ймовірно, свідчить про плани незабаром залишити населений пункт. Про це заявила спікер Оперативного командування Південь Наталія Гуменюк, повідомляє 24 канал.

«Це комплекс уже народних прикмет, коли вони готувалися до наших активних дій із деокупації правого берега. Знаємо, як вони тяжіють до традицій, нехай дотримуються. Якщо вже почали збиратися, нехай не зупиняються», — наголосила Гуменюк.

Спікер ОК Південь додала, що на сьогоднішній день окупанти не залишили ні Нової Каховки, ані якогось іншого населеного пункту. Вони продовжують переодягатися у цивільний одяг та маскувати позиції. Втім, відомо про ротацію сил і частково виведені підрозділи.

«Їм потрібні додаткові сили на схід, саме тому забирають деякі частини. Вони не бачать зараз перспектив швидкого розвитку подій на півдні, тому почуваються більш-менш спокійно і можуть у розміреному темпі планувати свою діяльність», — сказала Гуменюк.

Українські захисники продовжують звільняти 30-кілометрову смугу лівого берега. Росіяни продовжують обстрілювати населені пункти.

«Вранці було обстріляно Білозерку. Там є постраждалі цивільні з тяжкими пораненнями, їм надається медична допомога. Багато руйнувань приватних подвір’їв. Людей, які чують нас, просимо перейти в укриття», — наголосила Гуменюк.

Нагадаємо, 22 березня у вечірньому зведенні Генштаб ЗСУ повідомив, що російські окупанти повністю залишили Нову Каховку. Проте невдовзі військові спростували власне повідомлення, зазначивши, що інформація про вихід росіян із міста «була опублікована через некоректне використання наявних даних».

Добавить комментарий