У Черкаській області кинули вибухівку у двір будинку працівника ТЦК

На подвір’ї будинку сержанта Збройних сил України пролунав вибух. На щастя, члени сім’ї не постраждали.
У Черкаській області невідомі кинули вибухівку на подвір’я будинку працівника ТЦК. Про це напередодні повідомив Черкаський обласний ТЦК.
«30 травня у селищі Катеринопіль невідомими особами було кинуто вибуховий пристрій, який спричинив вибух на подвір’ї будинку сержанта Збройних сил України. На щастя, члени сім’ї не постраждали», – йдеться у повідомленні.
Про цей випадок були оперативно проінформовані правоохоронні органи.
Вказано, що військослужбовець став на захист України з початком повномасштабної війни. Його син зараз на фронті, а дочка втратила на війні чоловіка.
Нагадаємо, у Чернівецькій області військовозобов’язаний напав на працівника ТЦК і СП і застосував проти нього газовий балончик. Військовослужбовець дістав хімічні опіки очей і дихальних шляхів. Його госпіталізували.