Меган Фокс і Machine Gun Kelly знову разом — ЗМІ

0
Меган Фокс і Machine Gun Kelly знову разом - ЗМІ

Після розриву через чутки про зраду Меган Фокс і Machine Gun Kelly, схоже, знову зблизилися. Народження доньки Саги Блейд допомогло колишнім нареченим відновити стосунки.

Американську акторку та модель Меган Фокс запідозрили у возз’єднанні з колишнім нареченим — репером Machine Gun Kelly.

Як повідомляє People із посиланням на близьких до пари джерел, після народження доньки Саги Блейд у березні 2025 року між зірками знову з’явилася тепла близькість.

Інсайдери розповідають, що Меган і MGK проводять багато часу разом. Артист часто залишається ночувати в домі акторки, допомагає доглядати за дитиною та активно бере участь у її вихованні.

«Вони часто разом, але він незабаром вирушить у турне. Поки що невідомо, чи приєднається до нього Меган. Вони поводяться як пара, але офіційно не оголошували про відновлення стосунків» — розповів інсайдер виданню.

За словами джерел, спільне батьківство позитивно вплинуло на їхні взаємини: напруга між ними зникла, а Фокс захоплюється тим, як репер узяв на себе відповідальність за сім’ю.

«Меган у захваті від того, як він узяв відповідальність за сім’ю. Хоча вони поки живуть окремо, спільне виховання дочки дуже їх зблизило. Вони ставлять дитину на перше місце -і це відчутно змінило їхню динаміку. Він чудово ладнає з дитиною, а Меган отримує справжнє задоволення від спільного часу» — зазначив інсайдер.

Добавить комментарий